• SMALKI IZKLIEDĒTS KOLAGĒNS

  Kolagēna peptīdiem Gelita® ir
  vislabākās uzsūkšanas spējas un
  tie nodrošina efektīvu audu
  reģenerēšanu.

 • GLIKOZAMĪNS UN HONDROITĪNS

  Kombinācija “kolagēns + glikozamīns
  + hondroitīns” nodrošina
  maksimālu uzsūkšanos un
  atjaunošanu.

 • VITAMĪNU KOMPLEKSS

  Palīdz uzturēt ikdienas vitamīnu
  un minerālu normu.

 • MATU, NAGU
  STIPRINĀŠANA, ĀDAS
  STĀVOKĻA UZLABOŠANA

 • VITAMĪNU UN
  MINERĀLVIELU
  DEFICĪTA NOVĒRŠANA

 • SKRIMŠĻAUDU
  PROFILAKSE UN
  ATJAUNOŠANA

SORTIMENTS
 • KOLAGĒNA PEPTĪDI/ GLIKOZAMĪNA SULFĀTS HONDROITĪNA SULFĀTS / METILSULFONILMETĀNS + BIOTĪNS VITAMĪNI + MINERĀLVIELAS

  28 dienas devas

  PROFILAKSE UN ATJAUNOŠANA

  Atbalsta normālu metabolismu, skrimšļa mitruma piesātinājumu un mehāniskās elastības īpašības. Satur artro- un hondrovielu piedevu, kā arī pamata minerālus un vitamīnus visiem balsta un kustību sistēmas elementiem. **

 • KOLAGĒNA PEPTĪDI / BOSVĒLIJA VITAMĪNS Е + SELĒNS / VITAMĪNS С

  30 dienas devas

  SĀPJU UN IEKAISUMA NOŅEMŠANA*

  Tam ir izteikta pretiekaisuma un pretsāpju iedarbība. Sekmē skrimšļaudu atjaunošanu, nodrošina skrimšļa mitruma piesātinājuma normalizēšanu un tā mehāniskās elastības īpašības. Tam piemīt antioksidantu aktivitāte. Satur bosvēlijas skābes iekaisumu un sāpju noņemšanai, locītavu sistēmas veidojošo audu aizsardzībai, barošanai un funkcionālā stāvokļa uzlabošanai.

BKS - Balsta un kustību sistēma.
* Kursa lietošana saskaņā ar Federālā valsts iestādes "Viskrievijas Fiziskās kultūras un sporta zinātniskās pētniecības institūts” atzinumu Nr. 161-11/9 no 02.04.2010.
** Saskaņā ar Federālā valsts iestādes "Viskrievijas Fiziskās kultūras un sporta zinātniskās pētniecības institūts” atzinumu Nr. 195-14/6 no 24.04.2009., Nr. 196-14/6 no 27.04.2009., Nr. 161-11/9 no 02.04.2010.
Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietošanai. Svarīgi ir lietot līdzsvarotu uzturu un ievērot veselīgu dzīvesveidu.
Uztura bagātinātājs “Geladrink® FAST kapsulas” ir reģistrēts Pārtikas un veterinārā dienesta uztura bagātinātāju reģistrā ar reģistrācijas Nr.10952.
Uztura bagātinātājs “Geladrink® PLUS ar ananāsu, apelsīnu vai ķiršu garšu” ir reģistrēts Pārtikas un veterinārā dienesta uztura bagātinātāju reģistrā ar reģistrācijas Nr.10953.

KĀDA IR ATŠĶIRĪBA?
AKTĪVAS SASTĀVDAĻAS
KOLAGĒNS 9.500 mg 4.750 mg
GLIKOZAMĪNS 200 mg -
HONDROITĪNS 100 mg -
METILSULFONILMETĀNS 100 mg -
BOSVĒLINS - 690 mg

+ Vitamīnu un minerālvielu komplekss

Instrukcija
EFEKTIVITĀTE *

* Saskaņā ar Maskavas I.M. Sečenova Medicīnas akadēmijas Pēcdiploma profesionālās izglītības fakultātes Reimatoloģijas katedras uz Krievijas medicīnas zinātņu akadēmijas valsts iestādes Reimatoloģijas institūta bāzes ziņojumu par klīniskajiem pētījumiem (Nr. 195-14/6 no 27.04.2009.).

KĀ IZVĒLĒTIES PRODUKTU?
ATJAUNOŠANA
ARTROZE bez sāpēm
ar sāpēm
ARTROZE, II UN III PAKĀPE bez sāpēm
ar sāpēm
OSTEOARTROZE, III-IV PAKĀPE mērens sāpju sindroms, stīvums
izteikts sāpju sindroms
ROKU LOCĪTAVU DEFORMĒJOŠĀ OSTEOARTROZE
OSTEOHONDROZE, DEFORMĒJOŠĀ TRŪCE bez sāpēm
ar sāpēm
BALSTA UN KUSTĪBU APARĀTA IEKAISUMA PROCESI (ARTRĪTS, MIOZĪTS, TENDINĪTS)
PROFILAKSE UN SPORTS
AKTĪVS DZĪVESVEIDS
NODARBOŠANĀS AR SPORTU
PROFESIONĀLAIS SPORTS
VIEGLAS TRAUMAS
KOSMETOLOĢIJA (ĀDA, MATI, NAGI)

Var izmantot sporta praksē bez jebkādiem ierobežojumiem atbilstoši dopinga kontroles kritērijiem**- Saskaņā ar Federālā valsts iestādes "Viskrievijas Fiziskās kultūras un sporta zinātniskās pētniecības institūts (ФГУ ВНИИФК)” atzinumu Nr. 195-14/6 no 24.04.2009., Nr. 196-14/6 no 27.04.2009., Nr. 161-11/9 no 02.04.2010.

NOPIRKT

Geladrink® PLUS ar apelsīnu garšu (pulverī)
19 EUR
38 EUR

Geladrink® PLUS ar ķiršu garšu (pulverī)
19 EUR
38 EUR

Geladrink® PLUS ar ananāsu garšu (pulverī)
19 EUR
38 EUR

Geladrink® FAST (kapsulas)
21 EUR
42 EUR
PAR RAŽOTĀJU
 • EIROPAS KVALITĀTE

  Uzņēmums “Orling” ir viens no pasaules līderiem kolagēna hondoprotektoru ražošanā. Vairāk nekā 30 gadus uzņēmums veic pētījumus saistaudu bioķīmijas jomā un vada klīniskos pētījumus. Uzņēmuma “Orling” ražotne ir apstiprināta ar HACCP, GMP un GHP sertifikātiem.

 • EFEKTIVITĀTE

  Uzņēmuma “Orling” galvenais attīstītājs, profesors Milans Ādams ir Čehijas vadošais reimatologs, Ņujorkas zinātņu akadēmijas loceklis, UNESCO prēmijas laureāts (2003. g.). Uz ilggadīgu pētījumu pamata profesors M.Ādams ir izstrādājis kolagēna uztura bagātinātāju līniju Geladrink® locītavu audu bojāšanās profilaksei un reģenerācijai.

 • SYSADOA

  Produktu izstrādē kompānija “Orling” izmanto visjaunākos pasaules reimatoloģijas sasniegumus. Geladrink® sastāvdaļas pieder pie SYSADOA (Symptomatic slow acting drugs of OsteoArtrose – simptomātiski lēnas iedarbības līdzekļi pret osteoartrozi) nomenklatūras.

FAQ
 • Ar ko Jūsu preparāts atšķiras no analogiem preparātiem?
  Geladrink® produkcijā tiek izmantota efektīva kombinācija «kolagēns + glikozamīns + hondroitīns», kas nodrošina maksimālu aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanos. Bez tam Geladrink® tiek izmantots smalki izkliedēts kolagēns Gelita, kolagēna peptīdu minimālais izmērs sastāda 3.000 Da, kas nodrošina augstu bioloģisko pieejamību vairāk nekā 75%. Turklāt produktos tiek izmantots liels kolagēna daudzums līdz 9.500 mg dienas devā, kas ļauj novērst kolagēna deficītu organismā. “Geladrink Forte” satur glikozamīnu un hondroitīnu tādās devās, kādas ārsti iesaka balsta - kustību aparāta slimību gadījumos.
 • Kāpēc kolagēns ir tik svarīgs cilvēka organismam?
  Kolagēns ir olbaltumviela, kas ir organisma saistaudu pamatā (cīpslas, kauli, skrimšļi, derma un cits) un nodrošina tā izturību un elastību. Olbaltumvielu trūkums organismā rodas sakarā ar to, ka tā šķiedras viegli sadalās un to atjaunošana prasa daudz laika. Cilvēkam sasniedzot noteiktu vecumu, slodžu un nepareiza dzīvesveida dēļ kolagēna izstrāde ievērojami samazinās. Kolagēna atjaunošanai ir nepieciešama kolagēna piegāde no ārpuses ar pārtikas produktiem, bet mūsdienu dzīvē mēs nesaņemam pietiekamu daudzumu, bez tam kolagēns slikti uzsūcas organismā. Kolagēna deficīts ir veselas virknes balsta-kustību aparāta slimību cēlonis.
 • Kāda ir Geladrink kolagēna īpatnība?
  Skrimšļa ārstēšanas efektivitāte un reģenerācijas ātrums lielā mērā ir atkarīgs no hondoprotektora kvalitātes un no tajā izmantojamo kolagēna peptīdu veida. Geladrink® produktos tiek izmantoti kolagēna peptīdi Gelita, kuru maksimālais izmērs sastāda 3.000 Da, kas nodrošina augstu bioloģisko pieejamību vairāk nekā 75%. Kolagēna peptīdiem Gelita ir vislabākā uzsūkšanās un tie nodrošina maksimāli efektīvu audu reģenerāciju.
 • Kādi produkta veidi pastāv un kā tos lietot?
  Geladrink Plus (tikai pulvera veidā):
  Pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, 1 mērkaroti (12 g) un bērniem no 3 līdz 12 gadiem ½ mērkaroti (6 g) pulvera izšķīdināt aukstā ūdenī , minerālūdenī vai tējā un lietot vienu reizi dienā. Ieteicams lietot 2 līdz 3 mēnešus. Kursu var atkārtot 3 reizes gadā. Svarīgi lietot ūdeni 0,03 l uz svara kilogramu dienā.
  Geladrink Fast (tikai kapsulu veidā):
  Pieaugušajiem 6 kapsulas 2x dienā vai 12 kapsulas 1x dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. Svarīgi lietot ūdeni 0,03 l uz svara kilogramu dienā.
 • Kā iedarbojas Geladrink pretiekaisuma līdzeklis?
  Geladrink Fast produktā galvenā sastāvdaļa ir bosvēlija. Tas ir pretiekaisuma fitonutrīns, spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis reimatisma gadījumā un ir īpaši efektīvs pret mīksto audu iekaisumu, tam piemīt pretsāpju darbība balsta kustību aparāta slimību gadījumos (artrīts, osteoartroze un cits), tas uzlabo locītavu asins plūsmu un atjauno spazmu bojātus asinsvadus. Bosvēlija ir liels zarains lapu koks Indijā, tā sveķus izmantoja Ajūrvēdas medicīnā, ārstējot reimatismu, elpošanas ceļus un aknu darbības traucējumus.
country / страна