Вопрос-ответ

 • Ar ko Jūsu preparāts atšķiras no analogiem preparātiem?
  Geladrink® produkcijā tiek izmantota efektīva kombinācija «kolagēns + glikozamīns + hondroitīns», kas nodrošina maksimālu aktīvo sastāvdaļu uzsūkšanos. Bez tam Geladrink® tiek izmantots smalki izkliedēts kolagēns Gelita, kolagēna peptīdu minimālais izmērs sastāda 3.000 Da, kas nodrošina augstu bioloģisko pieejamību vairāk nekā 75%. Turklāt produktos tiek izmantots liels kolagēna daudzums līdz 9.500 mg dienas devā, kas ļauj novērst kolagēna deficītu organismā. “Geladrink Forte” satur glikozamīnu un hondroitīnu tādās devās, kādas ārsti iesaka balsta - kustību aparāta slimību gadījumos.
 • Kāpēc kolagēns ir tik svarīgs cilvēka organismam?
  Kolagēns ir olbaltumviela, kas ir organisma saistaudu pamatā (cīpslas, kauli, skrimšļi, derma un cits) un nodrošina tā izturību un elastību. Olbaltumvielu trūkums organismā rodas sakarā ar to, ka tā šķiedras viegli sadalās un to atjaunošana prasa daudz laika. Cilvēkam sasniedzot noteiktu vecumu, slodžu un nepareiza dzīvesveida dēļ kolagēna izstrāde ievērojami samazinās. Kolagēna atjaunošanai ir nepieciešama kolagēna piegāde no ārpuses ar pārtikas produktiem, bet mūsdienu dzīvē mēs nesaņemam pietiekamu daudzumu, bez tam kolagēns slikti uzsūcas organismā. Kolagēna deficīts ir veselas virknes balsta-kustību aparāta slimību cēlonis.
 • Kāda ir Geladrink kolagēna īpatnība?
  Skrimšļa ārstēšanas efektivitāte un reģenerācijas ātrums lielā mērā ir atkarīgs no hondoprotektora kvalitātes un no tajā izmantojamo kolagēna peptīdu veida. Geladrink® produktos tiek izmantoti kolagēna peptīdi Gelita, kuru maksimālais izmērs sastāda 3.000 Da, kas nodrošina augstu bioloģisko pieejamību vairāk nekā 75%. Kolagēna peptīdiem Gelita ir vislabākā uzsūkšanās un tie nodrošina maksimāli efektīvu audu reģenerāciju.
 • Kādi produkta veidi pastāv un kā tos lietot?
  Geladrink Plus (tikai pulvera veidā):
  Pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, 1 mērkaroti (12 g) un bērniem no 3 līdz 12 gadiem ½ mērkaroti (6 g) pulvera izšķīdināt aukstā ūdenī , minerālūdenī vai tējā un lietot vienu reizi dienā. Ieteicams lietot 2 līdz 3 mēnešus. Kursu var atkārtot 3 reizes gadā. Svarīgi lietot ūdeni 0,03 l uz svara kilogramu dienā.
  Geladrink Fast (tikai kapsulu veidā):
  Pieaugušajiem 6 kapsulas 2x dienā vai 12 kapsulas 1x dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens. Svarīgi lietot ūdeni 0,03 l uz svara kilogramu dienā.
 • Kā iedarbojas Geladrink pretiekaisuma līdzeklis?
  Geladrink Fast produktā galvenā sastāvdaļa ir bosvēlija. Tas ir pretiekaisuma fitonutrīns, spēcīgs pretiekaisuma līdzeklis reimatisma gadījumā un ir īpaši efektīvs pret mīksto audu iekaisumu, tam piemīt pretsāpju darbība balsta kustību aparāta slimību gadījumos (artrīts, osteoartroze un cits), tas uzlabo locītavu asins plūsmu un atjauno spazmu bojātus asinsvadus. Bosvēlija ir liels zarains lapu koks Indijā, tā sveķus izmantoja Ajūrvēdas medicīnā, ārstējot reimatismu, elpošanas ceļus un aknu darbības traucējumus.
country / страна